Časté otázky

Balné a poštovné, ktoré je prirátané k objednanému tovaru pokrýva nasledovné náklady:

  • prichystanie a bezpečné zabalenie tovaru,
  • náklady za služby Slovenskej pošty / Packety,
  • bankové poplatky za prevod dobierkovej sumy na účet.

Za pochopenie ďakujeme.

Vaše objednávky doručuje Slovenská pošta. Na doručenie týchto zásielok my, ako odosielateľ, nemáme žiadny vplyv. Preto vašim žiadostiam napr. Volať dopredu alebo Doručiť do určitej hodiny nemôžeme vyhovieť. Ďakujeme za pochopenie.

Bižutéria má pochopiteľne nižšiu živostnosť ako šperky zo zlata alebo striebra. Zabráňte jej styku s vodou, parfumom a lakom na vlasy. Intenzívne potenie môže tiež zmeniť vzhľad postriebrených výrobkov. Komponenty sú vyrobené bez niklu, pravdepodobnosť alergickej reakcie je minimálna, v prípade podráždenia pokožky skúste nachvíľu nepoužívať, aby sa pokožka upokojila. Pri znovuobjavení podráždenia nedoporučujem bižutériu ďalej nosiť. Starobronzové a gunmetal (čierne) komponenty sú menej náchylné na povrchové zmeny.

Bižutériu prosím odkladajte pred sprchovaním, kúpaním. Šperky odkladajte pred spaním, športovaním. Životnosť bižutérie predĺžite, ak ju nenosíte, tak ju budete uchovávať v sáčku alebo v krabičke. Postriebrené časti môžu na vzduchu trochu zožltnúť podobne ako strieborné šperky. Doporučujeme ich pravidelne preleštiť jemnou mäkkou tkaninou (čistič striebra).