Aktuality z Facebooku

25/09/18

Milé zákazníčky. Ako viete, tovar posielame vždy 1. triedou a napriek nízkej dobierkovej cene 3€ sa nám veľmi často stáva, že si klienti objednajú pár produktov v nízkej sume a nakoniec si to rozmyslia, tovar neprevezmú a pošta nám zásielky vráti. Prešli sme si štatistiky a z nich vyplýva, že najčastejšie sa to stáva práve pri malých objednávkach. Preto sme sa rozhodli, že zvýšime minimálny odber v internetovom obchode www.beyou.sk na 10€. Pozitívum nášho rozhodnutia je, že objednávky budeme môcť rýchlejšie expedovať. Pokiaľ máte záujem o malú objednávku, stále máte možnosť prísť osobne do ateliéru v Senci a vybrať si. Pred návštevou prosím dohodnite si termín telefonicky: 0904 696 611. Ďakujeme za pochopenie! ... Zobraziť viacZobraziť menej

Milé zákazníčky. Ako viete, tovar posielame vždy 1. triedou a napriek nízkej dobierkovej cene 3€ sa nám veľmi často stáva, že si klienti objednajú pár produktov v nízkej sume a nakoniec si to rozmyslia, tovar neprevezmú a pošta nám zásielky vráti. Prešli sme si štatistiky a z nich vyplýva, že najčastejšie sa to stáva práve pri malých objednávkach. Preto sme sa rozhodli, že zvýšime minimálny odber v internetovom obchode www.beyou.sk na 10€. Pozitívum nášho rozhodnutia je, že objednávky budeme môcť rýchlejšie expedovať. Pokiaľ máte záujem o malú objednávku, stále máte možnosť prísť osobne do ateliéru v Senci a vybrať si. Pred návštevou prosím dohodnite si termín telefonicky: 0904 696 611. Ďakujeme za pochopenie!

24/09/18

Prosíme Vás ešte o trpezlivosť, pri práci na stránke sa vyskytli nečakané chyby, ktoré odstraňujeme. Za vašu trpezlivosť ďakujeme! ... Zobraziť viacZobraziť menej

Prosíme Vás ešte o trpezlivosť, pri práci na stránke sa vyskytli nečakané chyby, ktoré odstraňujeme. Za vašu trpezlivosť ďakujeme!

 

Pridajte komentár cez Facebook

Ja už čakám kedy sa rozbehne, chystám ďalšiu objednavku ❤️

Informácie

Malé korálky nie sú vhodné pre deti do 3 rokov! Ak nie je uvedené inak, cena za tovar je za 1 ks, pri metráži za 1 meter. V popise tovaru nájdete informácie o balení.

Doprava

Všetky balíky posielame Slovenskou poštou na dobierku 1. triedou.
Poštovné a balné: 3€

Osobný odber

Ateliér BeYou - Anton Oros
Mäsiarska 5, Senec
na telefonickú dohodu:
0904 696 611